Hukuk Büromuz

Batı Yargı Hukuk Bürosu; hukukun çeşitli alanlarında, uzman avukat kadrosu ile birlikte yerli ve yabancı müvekkillerine avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir. Ankara merkezli olmakla birlikte Türkiye genelindeki ve Almanya, İngiltere, İtalya, Ukrayna, Kırgızistan ve yurt dışındaki diğer birçok ülkedeki çözüm ortağı ile birlikte müvekkillerine avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Hukuki ihtilafların çözümü hususunda avukatlık hizmetleri sunmakla beraber kurumsal yatırımlar ve finansal sözleşmelerin kurulması aşamasında ileride doğması muhtemel ihtilafları önlemek gayesiyle hukuki danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Hukuk Büromuzun başlıca uzmanlık alanları; Şirketler Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Medeni Hukuk, Ceza Muhakemesi ve Ceza Yargılamaları, Uluslararası Tahkim Yargılamaları olup, uzmanlık çalışmalarına devam etmektedir.

Vizyon & Disiplin

2014 yılında kurulduğu gündün bu yana bilgili, ilgili ve hızlı avukatlık hizmeti anlayışını misyon edinen Batı Yargı Hukuk Bürosu müvekkillerinin haklarını almaları konusunda en iyi avukatlık hizmetini vermeyi amaçlamaktadır.

Disiplinimiz; müvekkillerimizin haklarını savunurken, aynı zamanda müvekkillerimiz ile doğru iletişimi kurmak, şeffaflık ve bilgi paylaşımı temelli güvenilir ve ilgili hukuki hizmet sunmaktır.

Güncel hukuki meseleleri bünyesinde yer alan tüm avukat kadrosuyla takip eden Batı Yargı Hukuk Bürosu; özellikle Ankara’da bulunması sebebiyle Anayasa Mahkemesi, Yargıtay ve Danıştay tarafından verilen güncel emsal kararları bilimsel çalışmalar ışığında gözden geçirerek uygulamaya koyar.

Image description

İletişim

[email protected]

Konum

OSTİM OSB, ALINTERİ BULVARI ALINTERİ PLAZA NO: 23/20 YENİMAHALLE/ANKARA

Connect

Twitter
Facebook